© 2016 İTÜNOVA TTO
 • Ufuk Avrupa Küme 5 Bilgi Günü ve Çevrim içi Proje Pazarı

  Avrupa Komisyonu tarafından düzenlenen “Ufuk Avrupa Küme 5 Bilgi Günü ve Çevrim içi Proje Pazarı” Etkinliği 3 Şubat tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleşecektir!

  03 Şubat 2022
 • Genel Bilgilendirme Eğitimi Ufuk Avrupa Katılımın Genişletilmesi: ERA Chairs

  TÜBİTAK tarafından düzenlenen “Genel Bilgilendirme Eğitimi Ufuk Avrupa Katılımın Genişletilmesi: ERA Chairs” 21 Ocak tarihinde çevrim içi olarak gerçekleşecektir!

  21 Ocak 2022
 • Marie Curie Staff Exchange - Değişim Programı Bilgi Günü

  TÜBİTAK tarafından düzenlenen ‘Marie Curie Staff Exchange - Değişim Programı Bilgi Günü’ 19 Ocak 2022 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleşecektir!

  19 Ocak 2022
 • Genel Bilgilendirme Etkinliği Ufuk Avrupa Katılımın Genişletilmesi: Excellence Hubs Webinarı

  TÜBİTAK tarafından düzenlenen “Genel Bilgilendirme Etkinliği Ufuk Avrupa Katılımın Genişletilmesi: Excellence Hubs” 🗓️14 Ocak 2022 🕐13:00'da çevrim içi olarak gerçekleşecektir!

  14 Ocak 2022
 • Optional: Kuantum Elektron Mühendisliği ile Gelecek Nesil Pil Teknolojisi

  Dr. Onur Ergen’nin kuantum elektron mühendisliği ile, geleneksel pil teknolojisi ve elektroniğini, teorik limitlerin ötesine yepyeni bir fizik ve kimya yaklaşımı ile taşıyacağı QUEEN isimli projesi, Avrupa Birliği’nin Avrupa Araştırma Konseyi (ERC) Başlangıç Programı tarafından desteğe layık görülmüştür. Pil teknolojisinin geleneksel işleyişini tamamen değiştirecek bu teknoloji, 2035’e kadar yalnızca 2 kat artırılması beklenen pil enerji yoğunluğunu, 20 kat artırarak anlık şarj olabilme kavramını oluşturulmayı hedeflemektedir.

  12 Ocak 2022
685 bilim insanı,
966 sanayi işbirliği ve
307 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.