© 2016 İTÜNOVA TTO

TOSB İnovasyon Merkezi ve İTÜNOVA TTO işbirliğiyle Teknoloji Transferi Online Seminerleri- PİTSTOP Programı Devam Ediyor!


İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ufuk Cebeci ve Yönetim Danışmanı Endüstri Yüksek Mühendisi Tekin Çetinkaya’nın konuşmacı olarak katılacağı online seminerimize davetlisiniz.

 


Günümüzde “Digital Dönüşüm”, bir çok organizasyon için giderek en yüksek öncelik haline gelmektedir. Diğer bütün faktörlerden daha fazla, başarılı bir dönüşümün en önemli etkinleştiricisi yöneticilere yardımcı olacak düşünceyi-düşünce setini ve yetkinliği kazandırmaktır. Böylece çevik iş yapış yöntemi ile organizasyonun daha hızlı, inovasyon temelli, değişen koşullara adapte olan ve yöneten hale gelmesi sağlanabilir.

 


İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ufuk Cebeci’nin moderatör olacağı, Yönetim Danışmanı Endüstri Yüksek Mühendisi Tekin Çetinkaya’nın çevik-digital dönüşümü sağlayan yapısal bir yaklaşım sunan ve her türlü organizasyon (Orta-Büyük ölçekli) için dijital dönüşümü hızlandıran Value, Flow, Quality (VFQ) yaklaşımının temellerine değineceği, 1 Mayıs 2020 tarihli herkese açık ve ücretsiz olan 40 dakikalık bu semineri kaçırmayın!

 

Etkinliğimizi YouTube kanalımızdan da takip etmek için TIKLAYINIZ...


Etkinliğe Kayıt Ol
572 bilim insanı,
720 sanayi işbirliği ve
245 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.