© 2016 İTÜNOVA TTO

TOSB İnovasyon Merkezi ve İTÜNOVA TTO işbirliğiyle Teknoloji Transferi Online Seminerleri- PİTSTOP Programı Devam Ediyor!


İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgül Keleş’in konuşmacı olarak katılacağı online seminerimize davetlisiniz.

Dünya da ve Türkiye’de bir ilk olan “Ivalue7: İnovasyon Kültürü Yönetim Sistemi” kurumlarımızın inovasyon kültürlerini oluşturma yolculuklarında kullanacakları bir değerdir. Yaratıcı, entelektüel, teknik, tecrübe ve icracı zeka ve aklın inovatif bir çıktısı olan IValue7, İTÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Özgül Keleş tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş özgün bir üründür.

Her kurum kendi kültürü ile değer kazanır, kültür ise felsefeye ruh verebilmektir. İnovasyon buluşların değer bulmasıdır. Gerçekte insanlık yaradılışından bu yana inovasyon ile tanışıktır. İnsanlık ihtiyaçlarını giderebilmek için sayısız buluş yapmış ve bu buluşlar toplumların değer vermesi ile yaygınlaşmıştır. Çoğu zaman bu değer para ile ölçülüyor olsa da aslında toplumun değerini kazanmış herşey inovasyondur.

Artan dünya rekabeti ile insanlığın başlangıcında tanışık olduğu inovasyon sürecinin kurumlarımızda artık etkin ve inovatif olarak yönetilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Ivalue7 bu ihtiyaca cevap olarak geliştirilmiştir ve odak noktası inovasyon yönetimi değil inovasyon kültürü yönetimidir.

Ivalue7, ulusal sanayi, ulusal ve uluslararası üniversite ve enstitülerde geçirilmiş uzun yılların tecrübe zekasına, bilimin ve bilginin yer aldığı teknik, entelektüel ve icracı zekası ve aklı sayesinde geliştirilmiş inovatif bir üründür.

İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgül Keleş’in İTÜ tarafından geliştirilen ve markalaşmış olan “IValue7:İnovasyon Kültürü Yönetim Sistemi” temellerine değineceği, 8 Mayıs 2020 tarihli herkese açık ve ücretsiz olan 40 dakikalık bu semineri kaçırmayın!


Semineri izlemek için TIKLAYINIZ...

 

Etkinliğimizi YouTube kanalımızdan da takip etmek için TIKLAYINIZ...


Etkinliğe Kayıt Ol
572 bilim insanı,
720 sanayi işbirliği ve
245 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.