© 2016 İTÜNOVA TTO

İTÜNOVA, Yeni ve İleri Teknolojileri Sanayimizle Buluşturmaya Devam Ediyor!

 

Yapay Zeka Üniversite - Sanayi Ar-Ge İşbirlikleri

İTÜ Yapay Zeka ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü, Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi Ar-Ge’den Sorumlu Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Berk Canberk konuşmacı olarak katılacaktır.

Ülkemizde Yapay Zeka alanında ihtiyaç duyulan nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesi; sanayi, akademi ve kamu sektörlerine entegre edilmesi,

Yapay Zeka alanında yenilikçi yöntemlerin ve sistemlerin oluşturulması, hesaplama altyapısının oluşturulması, oluşturulan bilgi ve altyapı kapasitesinin artan sayıda bilimsel çıktılara, tezlere ve projelere dönüştürülmesi,

Yapay Zeka alanında oluşturulan know-how’ın endüstriyel sektörle birlikte ürüne yönelik uygulamalara dönüştürülmesi için İTÜ Yapay Zeka ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak son yıllarda yapılan Üniversite - Sanayi Ar-Ge işbirliklerinden, Büyük ölçekli Projelerden, Kamu Özel Sektör İşbirliklerinden, İTÜNOVA’nın ulusal ve uluslararası fonlarla buluşturmasından ve son çalışmalardan bahsedilecektir.

Etkinlik 15 Nisan 2021 Perşembe günü 14.00 - 15:00 saatleri arasındadır. Online olarak düzenlenecek, herkese açık ve ücretsiz olan bu etkinliği kaçırmayın! 

 

Etkinliği izlemek için TIKLAYINIZ...

680 bilim insanı,
870 sanayi işbirliği ve
282 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.