© 2016 İTÜNOVA TTO

TOSB İnovasyon Merkezi ve İTÜNOVA TTO işbirliğiyle Teknoloji Transferi Online Seminerleri- PİTSTOP Programı Devam Ediyor!


İTÜ İşletme Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nihan Yıldırım’ın konuşmacı olarak katılacağı webinara davetlisiniz.

Dünya hızla dijital bir geleceğe doğru evriliyor; her nesne, her birey, her kurum, her iş, kısacası çevremizde gördüğümüz her şey, dijitalleşme yolunda büyük adımlarla ilerliyor. Hızla gelişen teknoloji sayesinde bugün verinin üretilmesi daha da hızlanıyor ve veriye ulaşmak kolaylaşıyor. İnternete erişimin, bilgi işlem gücünün artmasıyla da farklı sektörlerdeki şirketlerin işlerinin bir bölümünü dijital işlere dönüştürdüğüne giderek daha çok tanık oluyoruz.

Statükoyu bozma, insanların yaşama ve çalışma biçimlerini değiştirme, değer yargılarını yeniden düzenleme, yepyeni ürün ve hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlama potansiyeline sahip olan bu teknolojiler, yaşamlarımızda köklü ve kalıcı değişiklikler yaratacak.

Doğru uygulanan dönüşüm planları neticesinde de büyük, küçük fark etmeksizin işletmeler geleceğe daha kolay ve daha hızlı bir şekilde uyum sağlayıp rakiplerinin önüne kolaylıkla geçebilmektedir. Dijital dönüşüme, özellikle gelişen ve değişen zamana ayak uydurabilmek için önem verilmektedir.

İTÜ İşletme Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nihan Yıldırım’ın dijital dönüşümün sanayiye etkileri hakkında bilgi vereceği 2 Haziran 2020 tarihli herkese açık ve ücretsiz olan 40 dakikalık bu semineri kaçırmayın!

Etkinliğe Kayıt Ol

Semineri izlemek için TIKLAYINIZ...

 

Etkinliğimizi YouTube kanalımızdan da takip etmek için TIKLAYINIZ...

572 bilim insanı,
720 sanayi işbirliği ve
245 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.