© 2016 İTÜNOVA TTO

TOSB İnovasyon Merkezi ve İTÜNOVA TTO işbirliğiyle Teknoloji Transferi Online Seminerleri- PİTSTOP Programı Devam Ediyor!


İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fethi Çalışır’ın konuşmacı olarak katılacağı webinara davetlisiniz.


Dünyanın Covid-19 ile mücadelesinde teknolojiye çok büyük görevler düşmekte ve yeni nesil teknolojiler kurumların en büyük destekçisi olarak en ön saflarda yerini almaktadır. Yaratıcı ve faydalı akıllı çözümler, salgının yayılma hızının düşürülmesi ve dünyanın birkaç ay önceki güvenli halini alması için her geçen gün biraz daha geliştirilmektedir.

Dünya üzerinde çeşitli ülkeler, dijital altyapı ve mühendislik kabiliyetlerini geliştirerek salgın ile yüzleşerek yeni çözümlerle sektörler üzerindeki ağır yükü hafifletmeye çalışmaktadır.

Covid-19 salgını, operasyonların, üretim hatlarının ve tesislerin izleme ve bakımının uzaktan yönetimine olanak veren Endüstri 4.0 ve akıllı üretim uygulamalarının faydalarını bir kez daha gözler önüne sermiştir.

İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fethi Çalışır’ın tüm dünyayı etkisi altında alan, sosyal ve ekonomik hayatı durma noktasına getiren Covid-19 salgınının etkileri hakkında bilgi vereceği 12 Haziran 2020 tarihli herkese açık ve ücretsiz olan 40 dakikalık bu semineri kaçırmayın!

Etkinliğe Kayıt Ol

Semineri izlemek için TIKLAYINIZ...

 

Etkinliğimizi YouTube kanalımızdan da takip etmek için TIKLAYINIZ...

572 bilim insanı,
720 sanayi işbirliği ve
245 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.