© 2016 İTÜNOVA TTO

TOSB İnovasyon Merkezi ve İTÜNOVA TTO işbirliğiyle Teknoloji Transferi Online Seminerleri- PİTSTOP Programı Devam Ediyor!


İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güneş Zeynep Karabulut Kurt’un konuşmacı olarak katılacağı webinara davetlisiniz.


Hayatımızın her alanında, telefonlarımız, saatlerimiz, evlerimiz ve otomobillerimiz için kopmayan, hızlı bir bağlantıya ihtiyaç duyuyoruz. Tüm dünyada çalışmaları hız kazanan 6G sayesinde bağlantılar öyle bir hıza ulaşacaktır ki artık her şey anında mümkün olacaktır.

 

6G sistem alt yapısı içinde uydu ağı altyapılarının önem kazanması ve haberleşme sistemlerinin 6G ile daha kullanışlı hale gelmesi bekleniyor.  

 

6G gibi en son nesil teknolojileri geliştirmek, hızla değişen iş ortamına ayak uydurmak ve teknoloji sektöründe geride kalmamak belli başlı öncü firmalar için oldukça önemli. Ancak bunu yapabilmek de beraberinde yeni zorlukları ve yapısal değişiklikleri getiriyor.

 

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güneş Zeynep Karabulut Kurt’un 6 G Haberleşme Sistemleri hakkında bilgi vereceği 9 Haziran 2020 tarihli herkese açık ve ücretsiz olan 40 dakikalık bu semineri kaçırmayın!

Etkinliğe Kayıt Ol

Semineri izlemek için TIKLAYINIZ...

 

Etkinliğimizi YouTube kanalımızdan da takip etmek için TIKLAYINIZ...

572 bilim insanı,
720 sanayi işbirliği ve
245 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.