© 2016 İTÜNOVA TTO

Ufuk Avrupa Gıda, Biyoekonomi, Doğal Kaynaklar, Tarım ve Çevre (Küme 6) Çalışma Programı’na yönelik olarak gerçekleştirilecek olan Bilgi Günü’ne davetlisiniz.

Etkinlik, Ufuk Avrupa Küme 6, 2021 Çağrısı Çalışma Programı kapsamında proje başvurusunda bulunmayı planlayan tüm paydaşları hedeflemektedir. Etkinlik süresince, çağrı kapsamında desteklenmesi planlanan konular sunulacak ve katılımcılara fırsatları belirleme, projelere katılma konusunda destek olunacaktır. Etkinlikte ayrıca, 6. Küme Çalışma Programı’nın politika bağlamının yorumlanmasına da odaklanılacak (örn: çok aktörlü yaklaşım), proje başvurusuna bulunmuş araştırmacımızın deneyimleri paylaşılacaktır. 

Etkinlik, 10 Mart 2021 günü saat 10:00’da başlayacak ve 13:30’a kadar sürecek olup, katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıdan kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Etkinlikte yer alacak olan uzmanlar, Ufuk 2020 proje tekliflerine yönelik geniş deneyime sahip uluslararası uzmanlar olup, web semineri boyunca, ilgili deneyimlerini katılımcılarla paylaşma fırsatları olacaktır.

Aşağıdaki bağlantıdan kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/15n1s8yv7g_ZvRh3Qy_XSGATnN-jR2CX8pctSo0_AcmQ/viewform?edit_requested=true

Kayıt işlemlerini gerçekleştiren katılımcılara, etkinlik tarihinden üç gün önce etkinliğe giriş yapmaları için gerekli olan Zoom kayıt bağlantısı iletilecektir. Etkinlik dili Türkçe ve İngilizce olup, eşzamanlı tercüme edilecektir.

Eğitim ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

İTÜNOVA TTO Uluslararası Projeler Ekibi

680 bilim insanı,
870 sanayi işbirliği ve
282 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.