© 2016 İTÜNOVA TTO

TÜBİTAK, ARDEB 1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında 2021 yılı 1. Dönem çağrısı açılmıştır.

Yeni bilgiler üretilmesi, bilimsel yorumların yapılması veya teknolojik problemlerin çözümlenmesi için bilimsel esaslara uygun olan projeler desteklenmektir.

Program kapsamında “Deprem Araştırmaları” başlıklı özel bir çağrı da (https://tubitak.gov.tr/sites/default/files/20689/1001_deprem_cagri_metni.pdf) yayınlamıştır.

Ayrıca, Tarımsal Araştırmalar Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) ile imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, tarım ve gıda alanında güncel öncelikli alan konuları ile ilişkili Ar-Ge faaliyetleri kapsamında sunulacak projeler için de ek puan imkanı uygulanacaktır.

https://www.tubitak.gov.tr/tr/duyuru/tubitak-ile-tagem-arasinda-duzenlenen-is-birligi-protokolu-cercevesinde-tubitak-1001-programina

Çevrimiçi Başvurunun ve E-imza Sürecinin Tamamlanması İçin Son Tarih: 26 Mart 2021

Detaylı Bilgi: https://www.tubitak.gov.tr/tr/destekler/akademik/ulusal-destek-programlari/icerik-1001-bilimsel-ve-teknolojik-arastirma-projelerini-destekleme-pr

 

İTÜNOVA TTO olarak sizlere proje dosyası hazırlama sürecinde destek vermekten memnuniyet duyarız.

572 bilim insanı,
720 sanayi işbirliği ve
245 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.