© 2016 İTÜNOVA TTO

HORIZON 2020'de KOBİ'lere Yönelik Proje Yazma ve Geliştirme Eğitimleri Verilecek!

Türkiye Devleti ve Avrupa Komisyonu tarafından ortaklaşa fonlanan “Turkey in Horizon 2020” projesi, KOBİ’ler için geniş ölçekte destekler sunuyor. Süreci başlatılan ve 3 yıl boyunca sürecek proje kapsamında KOBİ’lere yönelik proje yazma ve geliştirme eğitimleri verilecek. 

Bu programın bir parçası olarak, Avrupa Komisyonu’nun verdiği ‘KOBİ Aracı’ desteği hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen küçük işletmeler için, bir dizi web semineri yayınlanması planlanıyor. İlk web semineri “KOBİ Aracı Nedir ve İşim için Uygun mudur?” başlığında olacak ve 28 Mart 2019 tarihinde, saat 10.00’da canlı olarak yayınlanacak. Yayının yaklaşık 2 saat sürmesi bekleniyor.

Web semineri Avrupalı uzmanlar tarafından yapılacak 20 dakikalık bir sunumla başlayacak ve sonrasında sık sorulan soruları da kapsayacak şekilde interaktif olarak ya da mail yoluyla iletilen sorulara cevap verilerek devam edecek.  Programa dahil olmak isteyenlerin online olarak kayıt olması gerekiyor. Web seminerine yönelik giriş kodu ise etkinlik öncesi tarafınıza iletilecek

Not: Avrupa Komisyonu’na yapılacak başvuru süreçlerinin tamamı İngilizce olduğu için, web semineri de İngilizce olacaktır, Türkçe konuşan kişiler de yayında hazır bulunacaktır.

Projeye yönelik daha fazla bilgi almak için proje WEB SAYFASINI ziyaret edebilirsiniz. 

Katılım için TIKLAYINIZ. 

572 bilim insanı,
720 sanayi işbirliği ve
245 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.