© 2016 İTÜNOVA TTO
 • Ufuk2020 Kapsamında FMH Eğitimi Gerçekleştirilecek

  Ufuk2020 Proje Geliştirme Kapasitesinin Güçlendirilmesi (TurkeyinH2020)” Projesi kapsamında, Fikri Mülkiyet Hakları (FMH) Eğitimleri düzenlenecek!

  16 Ağustos 2017 Devam
 • ERA.Net RUS PLUS Projesi Kapsamında “YENİLİK” Temalı 2. Proje Çağrısı Yayınlandı!

  2017 yılı ortak çağrısına, Rusya’nın yanı sıra Almanya, Avusturya, Romanya ve Yunanistan’dan da fonlama kuruluşları katılmaktadır. Söz konusu çağrı çerçevesinde, Rusya’dan en az bir ve çağrıya katılan en az iki farklı Avrupa ülkesinden iki ortağın katılımıyla oluşturulacak olan en az üç ortaklı konsorsiyumlar desteklenecektir.

  04 Ağustos 2017 Devam
 • EURAXESS Araştırmacı Ağı ile İş-Burs İmkanlarına Ulaşabilirsiniz!

  EURAXESS Araştırmacı Ağı ile Avrupa Birliği Üye Ülkeleri ve Türkiye gibi Asosiye Ülkeler başta olmak üzere tüm dünya ülkelerindeki araştırmacılara; araştırma pozisyonları, iş/burs imkanları, çalışma-oturma izinleri, vize işlemleri ve diğer dolaşıma özgü hususlarda bilgilere ulaşabilirsiniz.

  02 Ağustos 2017 Devam
 • AB Bakanlığı Sivil Toplum Kuruluşları Arasında Yeni Bir Hibe Programı Başlattı

  Avrupa Birliği Bakanlığı sivil toplum kuruluşları arasında ki ortaklık ve ağların güçlendirilmesini hedefleyen yeni bir hibe programı başlattı.

  02 Ağustos 2017 Devam
 • British Council – TÜBİTAK İşbirliğinde ‘Institutional Links’ Çağrısı Açıldı

  Türkiye ile Birleşik Krallık (İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda) arasındaki ortak araştırma projelerinin destekleneceği ‘Institutional Links’ çağrısı açılmıştır.

  28 Temmuz 2017 Devam
400 bilim insanı,
310 sanayi işbirliği ve
116 patent başvurusu
ile inovasyonun merkezindeyiz.

İTÜNOVA TTO ile teknolojinin gelişiminden haberdar olmak için bizi takip edin.